W DNI POWSZEDNIE W NIEDZIELĘ
od poniedziałku do piątku
godz. 17.00w sobotę o godz. 9.00
godz. 9.00godz. 10.30godz. 12.15

Msza św. o powołania do zgromadzeń żeńskich i męskich w szczególności do Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu i Sióstr Karmelitanek w Elblągu W każdy pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 W tym dniu Komunia św. pod postacią Ciała i Krwi Pańskiej
Msza Św. wotywna o Najświętszym Sercu Pana Jezusa Każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 7.00

SAKRAMENT POKUTY I POJEDNANIA
codziennie przed Mszą Świętą

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy W każdą środę po Mszy św.
Modlitwy Przed Cudownym wizerunkiem Chrystusa Miłosiernego W każdy piątek po Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia, w intencjach pielgrzymów oraz zapisanych za pomocą mediów społecznościowych i na stronie internetowej.
Nabożeństwo Powołaniowe z wystawieniem Najświętszego Sakramentu Każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św.
Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa + koronka do Bożego Miłosierdzia w intencjach pielgrzymów. Każdy pierwszy piątek miesiąca o po Mszy św.

ODPUST PARAFIALNY

2 niedziela wielkanocna – Niedziela Miłosierdzia Bożego